Door een prachtige 16-13 overwinning is Avanti 2 kampioen geworden van de Reserve tweede klasse P. Concurrent Albatros 2 werd in een rechtstreeks duel verslagen. De zeer jonge ploeg van Tony Dinsbach realiseerde daarmee promotie naar de reserve eerste klasse.
Hierbij de foto van de kampioenen:

Nu hebben kampioensfoto's altijd iets feestelijks, maar als je Alwin Blijleven in je team hebt dan weet je zeker dat het dikke pret wordt. Zo ook afgelopen zaterdag. Kijk maar even mee met onderstaande serie.
In de foto hierboven is er nog weinig aan de hand. Nog even netjes poseren voor de fotograaf, restanten van een champagne-spuitfestijn zijn nog zichtbaar links op de foto. Maar dan de volgende foto hieronder. Bloemen klaarzetten in een emmer water en dan de emmers laten staan als je de bloemen hebt uitgedeeld, is vragen om problemen. Stefan ziet het al gebeuren en Alwin gooit de emmer met water omhoog. De dames voor hem weten nog niet welke douche hen staat te wachten.

En op de volgende foto touch down:
