We ontvingen van de gemeente Pijnacker-Nootdorp een brief aangaande de afsluiting van de Sportlaan op zaterdag 10 september. Op deze dag is de welbekende 12 inch race. De start, finish en feestlocatie zijn aan de Sportlaan.
Op zaterdag 10 september zijn alle parkeerterreinen op de Sportlaan tot 12.00 uur gewoon bereikbaar. Wel zal vanaf 07.00 uur éénrichtingsverkeer worden ingesteld. Dit betekent dat auto's de Sportlaan wel op kunnen maar via de Rijskade het gebied moeten verlaten!
Na 12.00 uur is de Sportlaan NIET meer bereikbaar voor verkeer (ook NIET voor fietsers). Alleen te voet kun je dan nog de Sportlaan op. De hele dag zijn er verkeersregelaars aanwezig om alles in goede banen te leiden. Het streven is om om 15.00 uur alle auto's van de parkeerterreinen verwijderd te hebben.
Ook het parkeerterrein bij Sporthal De Viergang is vanaf 12 uur niet meer bereikbaar. Deze zal gebruikt worden als parkeerplaats voor de 12 inch fietsen. De oude parkeerplaats bij sporthal De Viergang wordt ingezet als fietsparkeerplaats voor de bezoekers van het 12 inch feest.
Vanaf 18.00 uur worden ook de toegangen van Pijnacker vanaf de Molenaar Blonkweg en de Oost- en Westlaan volledig afgesloten. Dat betekent dat bezoekers die op dat moment nog aanwezig zijn op de sportvelden niet weg kunnen tot 21.00 uur.
Voor de volledige brief van burgermeester Buddenberg klik hier.
