Donkerbruine ogen en een kop vol blond haar zie je hem elke zaterdag met een bal in zijn handen op een korf schieten. Het maakt niet uit hoe hoog de korf is, maar Daan wil korfballen en scoren. Daan is pas net begonnen met het spelen van competitie in de F-jes maar hij heeft de smaak helemaal te pakken.

Zo ook zaterdag als Avanti A2 gaat inschieten voor de wedstrijd tegen Die Haghe A1. Daan gaat er tussen staan en draait gewoon mee met inschieten. Als hij aan de beurt is stapt hij iets dichter bij de korf en met een geweldige sprong wordt de bal naar de korf gebracht. En ja Daan scoort ook op de hoge korf.
Waar Daan nog aan het begin van zijn carrière staat, speelt Karim zijn laatste wedstrijden voor Avanti. Komend seizoen is hij aangesteld als trainer-coach van zaterdag-overgangsklasser Albatros uit Zwijndrecht, waardoor spelen bij Avanti er dan even niet meer in zit. Ook Karim heeft een neusje voor doelpunten, net als Daan. In de kraker tegen Velocitas 3 kwam menig doelpunt weer van zijn hand.
Wat maakt Daan en Karim zo speciaal? Het zijn het enthousiasme en de gedrevenheid van beiden die zo aanstekelijk werkt. Die het korfbal net dat beetje extra geven en dan maakt het niet uit of je nu 6 jaar of bijna 40 bent.

